Inovativní brýlové čočky EyeDrive pro bezpečnou jízdu

cid:image002.png@01D2674F.6A38A460

Trávíte spoustu času na cestách? Milujete nespoutanost a svobodu, které vám dopřává váš vůz, ale vždy se také těšíte, až se dostanete v pořádku domů za svými blízkými? Pak pro vás máme dobrou zprávu! Essilor vyvinul nová brýlová skla speciálně pro řidiče.

Brýlové čočky EyeDrive významně snižují oslnění ve dne i v noci a zajistí vám ostrý obraz 24 hodin denně. Díky širokému zornému poli se můžete spolehnout na perfektní viditelnost do všech směrů bez rušivého oslňování.

Bezpečné vidění za volantem

Brýlová skla EyeDrive perfektně splňují nároky dnešního řidiče, který musí být neustále ve střehu. Dosáhly nové úrovně pomocí technologie Reflect Control, která je inovací srovnatelnou s vývojem elektrických vozidel v automobilovém průmyslu.

Jednoohniskové i multifokální brýlové čočky EyeDrive splňují potřebu každého řidiče, ať už potřebujete dioptrického hodnoty, nebo jen toužíte po dokonalejší viditelnosti bez odlesků.

EyeDrive s Transitions XTRActive

 

Nejlepším řešením pro vaše oči jsou fotochromatické brýlové čočky EyeDrive s Transitions XTRActive, které se aktivují i za čelním sklem automobilu. V noci nebo v místnosti jsou čiré, na slunci zatmavené. Oči jsou méně unavené a technologie se perfektně přizpůsobuje světelným podmínkám. Umožňuje tak dosáhnout 50% zabarvení i ve vozidle. Uvidíte skvěle i za slunečných dní, nebo naopak na špatně osvětlených cestách, v tunelech i zalesněných oblastech.

 

 

 

Monday the 22nd.